Om oss

Frivilligarbete innebär mycket arbete och vi har erfarit att det ofta ger litet tillbaka till dem som faktiskt gör jobbet. xxxxxxxxxxxxxxxxDessutom Vår lösning ger mer lön för mödan och ser till att pengarna går dit de ska. Om ni samarbetar med oss blir arbetet lönsamt, effektivt och riskfritt.

Kontakta oss

Har du frågor angående produkterna, leveranser eller reklamationer?
Kontakta oss på kundeservice@explendo.no

Eivind Tyrdal

Daglig leder

Tel. +47 91 60 62 87

eivind@explendo.no

Kim Tangen

Prosjektleder

Tel. +47 47 87 13 75

kim@explendo.no

Mushaga Bakenga


Prosjektleder

Tel. +47 91 83 88 33

bakenga@explendo.no

Hege Bøkko

Prosjektleder

hege@explendo.no

Mats Øvrebø 

​Avdelingsleder, Russ

Tel. +47 41 91 50 73

mats@explendo.no

Bjørnar Epland

Prosjektleder

Tel. +47 47 66 47 68

bjornar@explendo.no

Thomas Knutsen

Prosjektleder

Tel. +47 90 60 62 98

thomas@explendo.no

Pedro Carlosama

Prosjektleder, Russ

Tel. +47 40 45 89 80

pedro@explendo.no

Robert Syrstad

Prosjektleder

Tel. +47 95 55 86 93

robert@explendo.no

Kevin Olsen

Prosjektleder, Russ

Tel. +47 40 61 79 65

kevin@explendo.no